Kiosky

Kiosky s rychlým občerstvením u vody

Mnoho kulturních, společenských a sportovních akcí v našem areálu se koná právě v kioscích (Kiosek Na Pláži, Kiosek U Pěti Borovic) 

Prázdninové soboty vždy s živou hudbou!  

Dřevěné kiosky s pultovým prodejem a dřevěnou pergolou pro 30 osob k sezení. Nově PÁRTYSTAN s dalšími 50 místy s elektrickými zásuvkami. Součástí prostoru Kiosku Na Pláži je i oplocené  dětské hřiště s umělým kobercem pro naše nejmenší hosty.

Kiosek je otevřen od 9:00 do 24:00 (hlavní letní sezóna červenec / srpen). Pokud je chuť a dobrá nálada, otevírací dobu rádi prodloužíme. Musíme však brát i ohled na rodiny s dětmi a ostatní návštěvníky toužící po klidu. 

V kiosku nabízíme stálé pokrmy rychlého občerstvení jako je párek v rohlíku, hamburger, hranolky či langoš apod., ale také různé speciality na grilu dle denní nabídky. Samozřejmostí jsou různé pochoutky k pivu a kávě. Kvalitní espresso je naší chloubou. Podáváme  alkoholické pivo světlé  Krakonoš 12°, Svijany 11° a Plzeň 12°,tmavý Kozel 11°, nealkoholické a teplé nápoje, cukrovinky, nanuky a jiné.

U kiosku se nachází oblíbené beachvolejbalové hřiště, stůl na stolní tenis, hřiště na petanque a dětské hřiště pro nejmenší.  

Hlavní akce: 

Lov velikonočních vajíček 
Pálení čarodějnic
Den dětí  
Den otců 
Den matek 
Draci na Dolcích - závody dračích lodí o putovní pohár města Trutnova
Dolce fest - zahájení sezony
Triatlon Dolce
Pivěnky - zakončení letní sezony 

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen zu personalisieren und den Website-Verkehr zu analysieren. Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie dem zu. Andere Informationen