Referenzen

Úžasné místo v blízkosti Trutnova. Kemp je vhodný jak pro partu přátel, tak pro rodiny s dětmi. V celém kempu je plno možností jak se zabavit a také jsou k dispozici dva stánky s občerstvením. V okolí kempu jsou v krátké vzdálenosti nádherné možnosti k výletům. Kuks, Ratibořice, Adršpach a mnoho dalšího. Z kempu se dá také udělat pěší výlet přímo do Trutnova. Celý kemp je čistý a po 10 v noci už byl vždy klid. Obsluha také příjemná. Ubytování jsme měli ve Finských chatách. Oddělené ložnice, WC, sprcha a malá ale dostačující a vybavená kuchyňka. Oceňuji taktéž příjemné posezení před chatkou. Za mě nejlepší kemp, který jsem navštívila a určitě se sem časem vrátím. Doporučuji na 100% a dávám hlas na kemp roku!

Lucie Jiránková

21. 8. 2021

Fajnový velký kemp se spoustou aktivit, je to spíš živější místo, kde se moc neřeší nějaký večerní klid, ale tak jsou přece prázdniny :) Voda je přímo v kempu a celkem dlouho mělká, takže supr pro děcka. Hřiště na beach, dětské hřiště, obří tobogán, skákací hrady, trampolíny, motokáry, paddle boardy, kiosky (kde teda spíš nedoporučuju jíst:))..všechno tady je. Jen nějaké ty potraviny moc nefungují, s tím úplně nepočítejte. Záchody sice nejsou nejnovější, ale byly v pohodě a hlavně jsou na více místech po kempu, vždy voněly, nechyběl papír, jsou stále přístupné bez klíčů. 

Lenia Novak

31. 7. 2021

Veliká spokojenost.Měli jsme pronajatý rodinný stan, všude čisto, příjemný personál, super vyžití pro děti. V restauraci vařili velmi chutně.Byl to náš první pobyt v tomto kempu, ale určitě nebyl poslední ?

Iva Bartůňková

16. 8. 2021

V kempu je široké vyžití pro děti, tráva vždy posekaná, vícero občerstvení a sociálních zařízení. Voda koncem léta už nebyla moc na koupání, ale v okolí je toho spousta jiného co dělat, takže paráda. Velice oceňuji vstřícnou recepci, která vždy ochotně poradí a je zásobena i dřívím na táborák ;-) Bydlely jsme v chatce s vlastní koupelnou - chatička sice starší, ale koupelna nově zrekonstruovaná, čistá, s dostatkem toaletního papíru na celý pobyt (což není obvyklé v jiných zařízeních obdobného typu) a i vybavení bylo zbrusu nové a čisťounké. Velmi také oceňujeme buřtárnu, kde je možné si rozdělat a oheň a užít si tu pravou atmosféru kempu. S negativním komentářem o nočním klidu moc nesouhlasím, kemp mi přijde spíš z těch tišších. Po deváté hodině byste slyšeli špendlík upadnout. Samozřejmě, pokud máte stan blízko buřtárny nebo ohniště, tak tam je samozřejmě noční provoz trochu větší, ale stále v mezích hlukového komfortu :-) Fantastické byly také snídaně v hlavní budově - čekala jsem pár koleček salámu na talířek, ale byla formou bohatých švédských stolů, které slečna servírka stále doplňovala. Naprostý nadstandard pro kempové ubytování!!! Za nás velká spokojenost!!! Kemp Dolce můžu jenom doporučit!!!! :-*

Tereza Fulínová

13. 8. 2021

Už při příjezdu velice milá a usměvavá obsluha na recepci. Kemp moc hezký, přímo u vody. Občerstvení super, velice velký výběr. Kemp je čistý, záchody a sprchy též. A ranní snídaně top. Doporučujuuuu:)

Mattesa

23. 7. 2021

Pobyt se nám velice líbil.
Chatka čistá, vše funkční, varnou konvici lze zapůjčit na recepci, takže nám nic nechybělo.
Samotný areál má možnost koupání, voda dobrá (i tam kontrolovali její kvalitu co jsme viděl), půjčovna vodních přibližovadel, dva stánky s občerstvením, velké dětské hřiště, skákací hrad, okolní lesy plné popadaného dřeva na opékání buřtíků (sekera na nějaký větší táborák rovněž k zapůjčení).
Polopenze rovněž neměla chybu. Snídaně volný a bohatý výběr. Večeře volba ze tří jídel, kdy se nám nestalo, že bysme si nepochutnali, takže velké díky kuchaři.
Kapitola sama pro sebe byla obsluha v restauraci, která byla celý týden dobře naladěná, usměvavá a trpělivá (malé hyperaktivní dítě, čtyři roky). Všem třem děvčatům rovněž velké dík.
Dovedl bych si představit zevlovat v areálu i celý týden, ale v okolí je takových možných výletů (zoologická, Sněžka, Dělostřelecká tvrz Stachelberg, stezka korunami stromů, Adršpach a mraky jiného), že se to musí nějak rozdělit.
Jediná nástraha je v tom, že nevíte koho chytnete za sousedy. Nám tam naštěstí dorazili celonoční pijáci až na konci :).

Ladislav Navrátil

21. 8. 2021

CAMP DOLCE - Unterkunft, Chalets, Hütten, Suite, Lager, Zelt, Wohnwagen, Wohnmobil, Riesengebirge - Krkonoše

Ganzjährig geöffnet CAMP DOLCE wird Sie sicher mit seiner Lage in der Mitte der friedlichen Natur, am Fuß des Riesengebirges, in der Nähe der Stadt Trutnov anziehen.

Die klimatischen Bedingungen und die Lage machen das Gebiet sowohl im Sommer als auch im Winter attraktiv.

Camping Dolce eignet sich für Familien mit Kindern, Senioren, sportliche Personen, Kinderaufenthalte und Camps, Wanderer, Radfahrer, Fischer, Pilzsammler, aber auch für die Organisation von Familienfeiern, Hochzeiten, sozialen, sportlichen oder kynologischen Veranstaltungen.

Der hügelige Teil des Dolce Camps ist ein Wasserreservoir mit einem grasbewachsenen Strand, einem Teich zum Sportfischen, einem stilvollen Restaurant, Fast-Food-Kiosken, Kinderspielplätzen, einem Sportkomplex, Backstein-Ferienhäusern, Holzchalets und Mobilheimen. Familienzelte für Miete, Wohnwagen und Campingplätze, Kamin, überdachte Außensitzplätze mit Grill, Küche, Camping Sanitäreinrichtung, Wäscherei, Rezeption, Grundnahrungsmittel und Hygiene-Shop ...

Haustiere sind immer willkommen!

Touristische Attraktionen (Wandern, Radsport, Wintersport, Adrenalin, Natursehenswürdigkeiten, historische Denkmäler)

Camping Dolce erhielt 2017 mehrere wichtige Preise beim bundesweiten Wettbewerb:

"Der beste Camping 2017 für Radfahrer" in der Tschechischen Republik
"Das 3. Lieblingslager 2017" in der Region Hradec Králové
"Der 9. beste Campingplatz in 2017" in der Tschechischen Republik

Wir möchten uns bei allen Gästen bedanken, die in diesem Jahr das Dolce Naherholungsgebiet besucht haben und besonders diejenigen, die an den Umfragen teilgenommen und Dolce gewählt haben.

Wir sind sehr zufrieden mit Ihnen und vielen Dank!

Diese Website verwendet Cookies, um Dienste bereitzustellen, Anzeigen zu personalisieren und den Website-Verkehr zu analysieren. Durch die Nutzung dieser Website stimmen Sie dem zu. Andere Informationen